INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


LOGO
LOGO - BRELIL PROFESSIONAL - Gelis ir apdaila plaukai

Rate this product:


0 click

LOGO
BRELIL PROFESSIONAL - Gelis ir apdaila plaukai


LOGO

linija stilius ir apdaila su 18 produktų suskirstyti į 3 naudojimo sritis :. koncepcija stiliaus, apdailos ir koncepcija nemokamai koncepcijos

APIBRĖŽIMAS VAŠKAS
Vaškas puikiai apibrėžimas išlaisvinti savo kūrybiškumą visų ilgių.
JAR 100 ml.

texturizzante KREMAS
Šis kremas padidinti kiekvieną tekstūros ir ilgio tipą. Stilizuoti ir sukuria tobulą skyrimus ir suteikia blizgesį.
JAR 100 ml.

KAUČIUKAS PLUOŠTO
Supaprastintas ir lankstus guminis tinka visų ilgių ir tekstūros. Taikomas drėgnų plaukų idealiai tinka tekstūravimo, o ant sausų plaukų apibrėžia ir atskiria.
JAR 100 ml.

MODELIAVIMO PASTE
Makaronai ypač tinka vidutinio trumpi plaukai. Tai pelėsiai puikiai kryptis pagal kryptį, sukuria skyrium skyrius, suteikdamas natūralią poveikį.
JAR 100 ml.

GEL STRONG
Gelis prisirišimas stiprus, idealiai tinka trumpų plaukų. Suteikia paramą ir struktūrą, visų stilių, sukuriant puikus šlapias išvaizdą. 200 ml buteliukas.

OIL NON OIL
Žiebtuvliams, tinka natūralių plaukų ir sausiems plaukams. Tvirtinimo užtikrinaminkštas ir natūralus, išvengti plaukų džiovinimo.
200 ml buteliukas.

TOMAS KREMAS
Šviesos kremas visų tipų plaukams, idealiai gauti garso efektą. Prideda drėgmės, fiksuotas ir atstato poringumo pusiausvyrą visą jų ilgį.
150 ml buteliukas.

GELÉE švelninamasis
GELÉE tinka tiesinimo garbanotais plaukais, garbanotas ir garbanotas, sumažinti statinės elektros poveikį. Prideda drėgmės, fiksuotas ir atstato poringumo pusiausvyrą visą jų ilgį.
150 ml buteliukas.

Definitor garbanos
Kremas idealiai tinka didinant garbanotais plaukais, natūralus arba dirbtinis. Teikia raiškos, jėgą ir elastingumą garbanos, o nustatant juos tyliai. Atkuriaakytosios likutis per visą ilgį.
150 ml buteliukas.

šilkiniai SKYSTIS
Žiebtuvliams idealiai tinka visų tipų plaukams. Jis drėkina ir suteikia ekstremalių blizgesį ir Aksamitność be sveria jūsų plaukai.
60 ml buteliukas.

PURŠKIMO gloss
Spray itin gerai, blizgus plaukai nuobodu ir negyvas, didinant spalvą. Paaukok papildomą blizgesį be svėrimo plaukai ir patepti.
Butelis 200 ml.

MOUSSE TOMAS VYKDOMOJI
Mousse krypties specifikacija sukurti apimtis nuo šaknų. Ji suteikia formą ir remti su nematoma nustatymo.
Butelis 200 ml.

MOUSSE eilinis
Putos normaliai fiksacijos, suteikia apimties, kūno ir paramą visoms šukuosena. Modelis natūraliu būdu be jokio likučio.
Butelis 200 ml.

MOUSSE STIPRUS
Putos už tvirtovę, suteikia apimties, kūno ir paramą visoms šukuosena. Modeliuoti natūraliu būdu be jokio likučio. Butelis 300 ml.

ECO eilinis SPRAY
Spray Nėra dujas normaliai fiksacijos, fiksuotas ir suteikia apimties be sveria žemyn plaukus. Jis greitai džiūsta ir yra lengvai pašalinamas su teptuku.
Butelis 300 ml.

SPRAY STRONG EKOLOGINĖ
Spray Nėra dujas stiprios fiksacijos, fiksuotas ir suteikia apimties be sveria žemyn plaukus. Jis greitai džiūsta ir yra lengvai pašalinamas su teptuku.
Butelis 300 ml.

eilinis SPRAY
Spray normalaus nustatymo, užtikrina efektyvų antspaudą ir ilgos trukmės. Neapsunkina plaukų suteikiant natūralią šukuoseną. Ji pašalina lengvai su kelių smūgių teptuku ir nepalieka likučių.
Butelis 300 ml.

SPRAY STRONG
Spray stiprų nustatymą, užtikrina efektyvų antspaudą ir ilgos trukmės. Neapsunkina plaukų suteikiant natūralią šukuoseną. Ji pašalina lengvai su kelių smūgių teptuku ir nepalieka likučių.
Butelis 300 ml.

Related

X

privacy